floating indicator next to menu
floating indicator of scroll progress
0%
WebExpo Workshop
Presented byPetr Sedláček

Session focus

  • Backend Dev
  • Performance
100%
Dev
0%
Design
0%
Marketing
0%
Business

Schedule

Nothing scheduled yet...

There are no public workshops scheduled, however, we can notify you when we have a schedule or discuss hosting a workshop in your office. Feel free to get in touch.

Session details

O workshopu

Chcete si rozšířit a prohloubit svoje znalosti v Pythonu? Nebo se v něm lépe orientovat? Se začátečníky projdeme základy jazyka a přidáme pár užitečných tipů a triků. S pokročilými probereme složitější vlastnosti jazyka a pořádně se do nich ponoříme!

Co se účastníci workshopu naučí?

  • Se začátečníky zopakujeme základy jazyka, podíváme se na datové typy a skončíme u specifických Pythonovských témat jako jsou třeba list comprehensions.
  • V pokročilé verzi se zdokonalíme v objektovém programování a dozvíme se o jeho specifikách v Pythonu, pochopíme, jak fungují iterace a iterátory, nakoukneme pod pokličku zajímavým knihovnám nebo se pořádně naučíme regulární výrazy.

Pro koho je workshop určený?

Pro začínající i pokročilé programátory v Pythonu.

  • Témata pro začátečníky: základy jazyka (syntaxe, podmínky, cykly, funkce, …), datové typy, základy OOP, práce s API, best practices, tipy a triky.
  • Témata pro pokročilé: OOP a jeho specifika v Pythonu, iterátory a iterace, generátory, context management, lambda funkce, dekorátory, regulární výrazy, zajímavé knihovny.

Jaké jsou požadavky na účastníky?

  • Počítač s připojením k internetu.

Meet your presenter

Petr Sedláček

Lektor, programátor a konzultant

Connect with Petr

Lektor a programátor na volné noze, nadšenec do Pythonu a JavaScriptu. Má mnohaleté zkušenosti s výukou – podílel se na digitální akademii Czechitas, vedl intenzivní kurzy v ITNetworku i dlouhodobé ve Step It Academy. Workshopy dělá hravou, zábavnou a příběhovou formou. Miluje programovací soutěže, hlavně vánoční Advent of Code.

This Site Uses Cookies

For processing purposes, your consent is required, which you express by selecting "Allow all." You can also customise your settings.