floating indicator next to menu
floating indicator of scroll progress
0%
WebExpo Workshop

Session focus

  • Business & Growth
  • Content
  • Marketing
0%
Dev
0%
Design
100%
Marketing
40%
Business

Schedule

Nothing scheduled yet...

There are no public workshops scheduled, however, we can notify you when we have a schedule or discuss hosting a workshop in your office. Feel free to get in touch.

Session details

O workshopu

Netvořte obsah nahodile, ale tak, aby vám skutečně přiváděl klienty. Na workshopu se naučíte, jak vytvářet obsah, který vaše potenciální zákazníky zaujme a přesvědčí, že právě vy jste odborníky, se kterými chtějí spolupracovat.

Co se účastníci workshopu naučí?

  • kde brát nápady na fungující obsah
  • jak z nich sestavit obsahovou strategii s využitím STDC frameworku
  • jak a proč vytvořit komunikační strategii a manuál a co s nimi dál
  • jak do tvorby obsahu efektivně zapojit tým

Pro koho je workshop určený?

Pro marketingové manažery firem v B2B, kteří začínají s tvorbou obsahu, nebo již obsah tvoří a a chtěli by dosáhnout lepších výsledků.

Jaké jsou požadavky na účastníky?

Workshop je vhodný pro začátečníky až mírně pokročilé v content marketingu, nutná je pouze dobrá znalost produktů či služeb vaší firmy. Ideálně si přineste notebook, ale vystačíte si i s tužkou a papírem.

Meet your presenter

Jana Dolejšová

Marketing Strategist

Connect with Jana

Jana se věnuje marketingu už 12 let, z toho 8 let působí jako marketingový stratég a konzultant na volné noze. Má bohaté zkušenosti s marketingem v B2B segmentu napříč různými obory. Pomáhá svým klientům najít marketingovu cestu, kterou se do cíle dostanou nejrychleji a s nejmenším úsilím.

This Site Uses Cookies

For processing purposes, your consent is required, which you express by selecting "Allow all." You can also customise your settings.